Skontaktuj się z nami

Cieszymy się, że możemy Ci pomóc i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania zgodnie z możliwościami Coral Club.

Nasz zespół chętnie pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu i odpowie na wszystkie pytania dotyczące zamówienia.

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio za pomocą załączonego formularza w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących produktów firmy lub ewentualnej współpracy.

Nie wahaj się pisać do nas, postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe!

  Często zadawane pytanie!

  Podczas rejestracji ważne jest złożenie zamówienia w celu aktywacji Twojego konta. Po pierwszym zamówieniu Twoje konto jest aktywne przez 12 miesięcy. Przy każdym kolejnym zamówieniu konto jest przedłużane.

  Najlepiej jest postępować zgodnie z zasadami zdrowia, które zaleca Coral Club. Oznacza to, że pierwszym krokiem jest nawodnienie, drugim oczyszczanie z pasożytów, trzecim detoksykacja, a czwartym żywienie. Skontaktuj się z naszym zespołem, jeśli chcesz skorzystać z konsultacji przed rozpoczęciem programu detoksykacji.

  Po złożeniu zamówienia o wartości 500 punktów w ciągu jednego miesiąca, automatycznie otrzymasz bonus w wysokości 25% całkowitej wartości tych zamówień. Bonus ten jest w formie realnych pieniędzy i można go zobaczyć w swoim koncie Coral Club – Moje Konto. Z tym bonusem możesz później płacić za przyszłe zamówienia. Kiedy kupisz produkt, 40% ceny zostanie opłacone za pomocą pieniędzy w Twoim portfelu Coral Club.

  Nasz program lojalnościowy został zaprojektowany dla każdego, niezależnie od preferencji, czy chcesz otrzymać darmowe produkty z kwalifikacją klienta VIP, czy skorzystać z regularnego miesięcznego bonusu, który możesz otrzymać w rzeczywistych pieniądzach, z naszym programem dystrybutora Coral Club. Podstawowe kroki, aby zostać dystrybutorem Coral Club:

  1. Zarejestruj się tutaj;
  2. Złóż zamówienie na 50 punktów na swoje konto;
  3. Polecaj nasze produkty swojej społeczności i razem zdobądźcie 500+ punktów w ciągu 1 miesiąca;
  4. Prześlij wniosek o status dystrybutora;
  5. Sprawdź warunki prawne w swoim kraju;
  6. Odbierz swój pierwszy bonus!

  Wszystko jest tak proste! Lub – skontaktuj się z naszym zespołem dla konsultacji biznesowej.

  Nasi dystrybutorzy to klienci, którzy polecają nasze produkty swojej rodzinie, przyjaciołom i społeczności, i są za to wynagradzani! Do uzyskania kwalifikacji potrzebujesz mieć ukończone 18 lat i po prostu być ambitnym! Skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać konsultację wprowadzającą do biznesu i dowiedzieć się więcej szczegółów na temat programu.

  Dystrybutorzy Coral Club mają wiele korzyści, takich jak:

  • Zniżki na produkty;
  • 25% prowizji od każdej sprzedaży;
  • Wsparcie logistyczne i biznesowe;
  • Dostęp do wydarzeń ekskluzywnych dla firm;
  • Realny dochód od 300 do 10 000 dolarów miesięcznie;
  • Możliwość tworzenia międzynarodowych zespołów;
  • I WIELE WIĘCEJ.